Baza Usług Rozwojowych

dofinansowanie na rozwój kompetencji osób samozatrudnionych i pracowników MMŚP

Baza Usług rozwojowych to serwis przygotowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), w którym znajdują się wszystkie szkolenia wraz z terminami realizacji jednostek posiadających pozytywną akredytację PARP na świadczenie usług i szkoleń dofinansowanych. Progres posiada zweryfikowaną akredytację na szkolenia językowe i z branży IT, każde z naszych szkoleń może zostać objęte dofinansowaniem przez BUR.

Co należy zrobić, aby skorzystać z dofinansowania? 
Aby skorzystać z takiej formy dofinansowania szkoleń, należy zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia (lista firm znajduje się na stronie Bazy Usług Rozwojowych) i złożyć w niej wniosek o dofinansowanie konkretnego szkolenia, które znajduje się w bazie.

Ważne! Wniosek należy składać w instytucji właściwej dla miejsca zarejestrowania firmy, której pracownicy są zainteresowani udziałem w szkoleniu. Tzn., że jeśli firma jest zarejestrowana np. w Łodzi, ale ma kilka oddziałów wojewódzkich, to wniosek o dofinansowanie dla pracowników każdego z oddziałów regionalnych należy składać w województwie łódzkim. Program wsparcia nie obejmuje województw mazowieckiego i pomorskiego.

Jak to działa?
Przedsiębiorca wyszukuje szkolenie na stronie BUR, następnie zgłasza się do operatora działającego na terenie województwa, właściwego dla miejsca zarejestrowania firmy. Operator po rozpatrzeniu wniosku nadaje przedsiębiorcy unikalny numer “ID wsparcia”. Po podpisaniu umowy przedsiębiorca dokonuje zgłoszenia na usługę z umowy poprzez portal Bazy Usług Rozwojowych.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami mailowo info@progres.edu.pl lub telefonicznie pod nr tel. 600 01 01 89. Z chęcią podpowiemy Państwu jak przejść przez wszystkie procedury, jak również udzielimy informacji o wszystkich szkoleniach i kursach. Przygotujemy również szkolenie w 100% odpowiadające Państwa potrzebom i zamieścimy je na platformie BUR.

Wybierz źródło finansowania
Prosimy o kontakt z nami

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego – przygotujemy ofertę audytu dla Państwa Firmy.

Zapytaj o ofertę dla Firmy
*
*
*
*
*
*

Maraton Językowy
Kursy wakacyjne – zapisz się dziś

Półkolonie Językowe

w Stacji Nowa Gdynia

Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego.

  • Pięciodniowe turnusy przez całe wakacje
  • Całodzienne wyżywienie
Zapraszamy do współpracy

Firmy

Zapraszamy do nauki języków obcych. Przeprowadzamy Audyty Językowe.