Egzamin maturalny – matematyka

Masz przed sobą egzamin maturalny z matematyki? Czujesz lekkie mrowienie w żołądku, obawiając się, że liczby mogą zaczynać się wkręcać w głowie, a równania staną się labiryntem nie do przejścia? Nie martw się! W naszym kursie matematycznym skrojonym specjalnie pod maturzystów, postawiliśmy sobie za cel zniwelowanie wszelkich obaw związanych z tym wyjątkowym egzaminem.

Podczas naszych zajęć korzystamy z najnowszych podręczników i materiałów dostosowanych do wymagań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Nasz zespół doświadczonych nauczycieli doskonale zna zakres materiału, a także wie, jak przekazać go w sposób zrozumiały i przystępny. Oferujemy kompleksowe przygotowanie, które pozwoli Ci nie tylko zdać egzamin, ale także osiągnąć wymarzoną ilość punktów.

Chcemy, abyś czuł się pewnie nie tylko podczas regularnych zajęć, ale także w chwili prawdziwej próby. Dlatego organizujemy egzaminy próbne, które są nie tylko doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale również doskonałym treningiem przed wielkim dniem. Dzięki nim nie tylko zdobędziesz praktykę, ale również zaprzyjaźnisz się z formą i przebiegiem egzaminu finalnego.

Nasze metody nauczania opierają się nie tylko na przekazywaniu wiedzy, ale również na doskonaleniu umiejętności praktycznych. Znamy doskonale wymagania egzaminacyjne, dlatego podczas zajęć skupiamy się na aspektach, na które zwrócić szczególną uwagę, byś mógł podejść do egzaminu z uśmiechem i pewnością siebie. Przygotuj się z nami do zdobycia doskonałego wyniku, który otworzy przed Tobą drzwi do wymarzonej przyszłości!

W trakcie kursu realizujemy omówienie 13 działów oraz organizujemy 2-3 spotkania na kompleksową powtórkę materiału.

Kurs obejmuje 90 godzin lekcyjnych (po 45 minut).

Zajęcia trwają od stycznia do końca kwietnia 15-16 tygodni (w ferie zimowe również).

6 godzin lekcyjnych tygodniowo.

Matura podstawowa
Wtorki i czwartki 16:00-18:30

Matura rozszerzona
Wtorki i czwartki 16:00-18:30

Start grupy od 10 osób.

Ceny już od 1799 pln.

Zajęcia prowadzone w formie online.

Zgłoś chęć udziału: info@progres.edu.pl

    Nie ma języka lub poziomu, który Cię interesuje?

    Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się o możliwość przeprowadzenia kursu w trybie indywidualnym.