Dofinansowanie przyznane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi XI Działania XI.2 Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 na realizację projektu „Płyń Łodzią po morzu języków”, nr projektu RPLD.11.02.02/1/18/002.
Numer Grupy | Jezyk | Poziom | Dni zajęć | Lektor | Plan zajęć |
Ang A1 – 1 | Angielski | A1 | Czw, Pt 09:15-11:30, 09:30-12:30 | Magdalena Biernacka | Szczegółowy plan zajęć |
Niem A1 – 1 | Niemiecki | A1 | Pon, Śr 17:45-19:15 | Marzena Kozłowska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A2 – 1 | Angielski | A2 | Pon, Śr 18:20-19:50 | Paulina Rosa | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 2 | Angielski | A1 | Pon, Czw 11:45-14:45 | Magdalena Biernacka | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 3 | Angielski | A1 | Pon, Śr 18:30-20:00 | Małgorzata Ogrodowczyk | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 4 | Angielski | A1 | Wto, Czw 17:00-18:30 | Aleksandra Dworska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1+ – 1 | Angielski | A1+ | Pon, Śr 16:50-18:20 | Małgorzata Ogrodowczyk | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A2 – 2 | Angielski | A2 | Wto, Pt 09:00-10:30 | Magdalena Machniewicz | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 5 | Angielski | A1 | Wto, Czw 18:40-20:10 | Aleksandra Dworska | Szczegółowy plan zajęć |
Niem A1 – 2 | Niemiecki | A1 | Pon, Śr 18:30-20:00 | Magdalena Stefańska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 6 | Angielski | A1 | Pon, Śr 17:00-18:30 | Aleksandra Dworska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A2 – 3 | Angielski | A2 | Pon, Śr 18:40-20:10 | Aleksandra Dworska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 7 | Angielski | A1 | Pon, Czw 17:10-18:40 | Magdalena Kawecka | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 8 | Angielski | A1 | Pon, Czw 18:45-20:15 | Magdalena Kawecka | Szczegółowy plan zajęć |
Fra A1 – 1 | Francuski | A1 | Wto, Czw 17:00-18:30 | Agata Predel-Brylka | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 9 | Angielski | A1 | Wto, Czw 17:10-18:40 | Katarzyna Budzałek | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 10 | Angielski | A1 | Śr, Pt 18:45-20:15 | Paulina Podobińska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A2 – 4 | Angielski | A2 | Wto, Czw 18:45-20:15 | Paulina Podobińska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 11 | Angielski | A1 | Śr, Pt 11:15-12:45 | Katarzyna Szulc | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 12 | Angielski | A1 | Śr, Pt 17:10-18:40 | Paulina Podobińska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 13 | Angielski | A1 | Pon, Śr 12:30-14:00 | Justyna Szydlecka | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 14 | Angielski | A1 | Pon, Śr 18:45-20:15 | Zofia Chmielowska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 15 | Angielski | A1 | Pon, Śr 17:10-18:40 | Karina Lewandowska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 16 | Angielski | A2 | Wto, Czw 18:40-20:10 | Paulina Rosa | Szczegółowy plan zajęć |
Ang A1 – 17 | Angielski | A1 | Pon, Śr 18:45-20:15 | Karina Lewandowska | Szczegółowy plan zajęć |
Ang B1 – 4 – | Angielski | B1 | Wto, Czw 18:45-20:15 | Małgorzata Zagórska | Szczegółowy plan zajęć |
Niem A1 – 3 | Niemiecki | A1 | Szczegółowy plan zajęć | ||
Ang A1 – 17 | Angielski | A1 | Wto, Czw 17:00-18:30 | Małgorzata Zagórska | Szczegółowy plan zajęć |
Niem A1 – 4 | Niemiecki | A1 | Pon, Śr 16:50-18:20 | Magdalena Stefańska | Szczegółowy plan zajęć |