Indywidualne kursy języków obcych

Kursy, które odpowiedzą na Twoje indywidualne potrzeby - nauka w systemie one-to-one

Zapraszamy na indywidualne kursy językowe w Progresie. Kursy mogą być prowadzone w trybie jeden-na-jeden lub w grupie do 3 osób. Nasze podejście metodyczne pomoże zrealizować Twoje cele językowe i odnieść sukces. Przed rozpoczęciem kursu ocenimy Twój poziom i zanalizujemy Twoje potrzeby i wymagania, tak żeby opracować odpowiedni program kursu. Kursy indywidulane odbywają się w naszej siedzibie lub w Twoim miejscu pracy i dają możliwość elastycznego dostosowania terminów zajęć do Twoich wymagań.

Korzyści płynące z uczestnictwa w zajęciach indywidualnych to m.in:  indywidualny program nauczania stworzony w oparciu o Twoje potrzeby, elastyczność w podejściu lektora do doboru metod nauczania w zależności od Twoich potrzeb, uwaga lektora skupiona wyłącznie na Tobie, tempo pracy oraz intensywność kursu dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb, możliwość odwołania zajęć w trakcie trwania kursu (zajęcia nie przepadają tylko odbywają się w późniejszym terminie – obowiązuje zasada CTL – zajęcia muszą być odwołane 24 godziny przed terminem), komfortowe warunki pracy – uczysz się w klimatyzowanych salach w naszej siedzibie lub w siedzibie Twojej firmy.

Możesz wybrać dowolny język z naszej oferty – prowadzimy kursy ogólne, konwersacyjne z native speaker, języka biznesowego, prawniczego, medycznego, finansowego lub inne dostosowane do Twoich wymagań.

Progres to znacznie więcej niż szkoła języków obcych

Centrum Szkoleniowe Progres to Szkoła Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń, Centrum Wyjazdów Językowych oraz Szkoła Programowania.

Nasza bieżąca oferta

Maraton Językowy
Kursy wakacyjne – zapisz się dziś

Półkolonie Językowe

w Stacji Nowa Gdynia

Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego.

  • Pięciodniowe turnusy przez całe wakacje
  • Całodzienne wyżywienie
Zapraszamy do współpracy

Firmy

Zapraszamy do nauki języków obcych. Przeprowadzamy Audyty Językowe.