Język angielski poziom Business English B1-B2

Business English Certificate (BEC) Preliminary – poziom B1
* Egzaminy z biznesowego języka angielskiego poświadczają kompetencje językowe osób, które pragną posługiwać się tym językiem w dziedzinie międzynarodowego biznesu. Egzaminy BEC oceniają zdolność posługiwania się językiem angielskim w szerokim zakresie sytuacji zawodowych, takich jak organizowanie spotkań i zebrań, prowadzenie korespondencji związanych z działalnością firmy, umiejętności zdobywania i udzielania informacji na temat produktów i usług, obsługi klientów, rozmowy na tematy finansowe, etc.

Business English Certificate (BEC) Vantage – poziom B2
(* wg British Council)