Język angielski poziom English for Work and Socializing A2-C1

90 godzinny kurs przeznaczony dla osób pracujących w różnych dziedzinach biznesu oraz studentów, którzy pragną wzbogacić słownictwo, terminologię biznesową, rozwinąć umiejętność prowadzenia korespondencji, rozmów handlowych, negocjacji, profesjonalnych prezentacji.

Poziomy A2 i B1:  Nacisk kładziony jest na słownictwo niezbędne w wielu sytuacjach życia codziennego i zawodowego, np. przeprowadzanie rozmów telefonicznych, korzystanie z poczty elektronicznej, dokonywanie rezerwacji, wynajmowanie samochodu, odprawa na lotnisku, itp. Proste i zrozumiałe konwersacje oraz ćwiczenia konstrukcji gramatycznych sprawiają, że uczący się szybko nabierają biegłości w mówieniu.

Poziomy B2 i C1 średnio zaawansowany i zaawansowany: umożliwiają uzupełnienie i  rozszerzenie wiedzy gramatycznej oraz zakresu słownictwa biznesowego, poruszają ważne zagadnienia  współczesnego biznesu tj: globalizacja , etyka, tworzenie marek, przywództwo, innowacja, przejmowanie i łączenie się firm, style zarządzania, handel internetowy, marketing międzynarodowy, zarządzanie ryzykiem i firmą w czasie kryzysu.