Język angielski poziom First Certificate B2

Wakacyjne kursy w Łodzi - angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, duński, norweski i inne.

Kurs First Certificate in English (FCE) przygotowuje do egzaminu Cambridge, który sprawdza kompetencje językowe na poziomie średniozaawansowanym i stanowi pierwszy etap na drodze do dalszego doskonalenia umiejętności językowych. Kurs przygotowuje słuchacza do egzaminu organizowanego prze British Council w czerwcu danego roku szkolnego (w trybie rocznym).