Język angielski poziom Legal English B1/B2

45 godzinny kurs dla osób związanych z branżą prawniczą lub chcących poszerzyć swoją znajomość języka prawniczego, obejmujący takie tematy jak: Employment Issues, Employment Contracts, Agreements, Taxes, Real Estate, Import – Export, Crime.

Na kursie wprowadzone i ćwiczone jest słownictwo prawnicze dotyczące między innymi: prawa pracy, prawa spółek, prawa własności, podatków,  prawa międzynarodowego oraz typowe dla języka angielskiego struktury.

Duży  nacisk położony jest na ćwiczenie komunikatywnego aspekt języka i korespondencję. Słuchacze uczą się reagowania w typowych sytuacjach, prowadzenia rozmów w sprawie zatrudnienia i rekrutacji pracowników, mediacji, negocjowania warunków oraz swobodnego wypowiadania się na tematy współczesnych aspektów przestępczości i terroryzmu. Zapoznają się także ze sposobami tworzenia różnorodnych form pisanych, głownie listów formalnych i pism urzędowych.

Kurs prowadzony jest w oparciu o podręcznik: English for Special Purposes: Legal Module oraz materiały autentyczne  i autorskie przygotowywane przez lektora.

Progres to znacznie więcej niż szkoła języków obcych

Centrum Szkoleniowe Progres to Szkoła Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń, Centrum Wyjazdów Językowych oraz Szkoła Programowania.

Nasza bieżąca oferta – skontaktuj się z nami

Maraton Językowy
Kursy wakacyjne – zapisz się dziś

Półkolonie Językowe

w Stacji Nowa Gdynia

Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego.

  • Pięciodniowe turnusy przez całe wakacje
  • Całodzienne wyżywienie
Zapraszamy do współpracy

Firmy

Zapraszamy do nauki języków obcych. Przeprowadzamy Audyty Językowe.