Kursy języka angielskiego dla młodzieży

Jeśli czeka Cię ważny egzamin kończący szkołę, pragniesz zdobyć Certyfikat międzynarodowy, planujesz studia za granicą, pragniesz przełamać barierę mówienia – Progres pomoże Ci w realizacji Twoich celów. Zapraszamy młodzież szkolną i studentów do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Uczymy intensywnie, efektywnie i ciekawie w oparciu o najnowsze badania z dziedziny neurodydaktyki, z wykorzystaniem multimediów oraz materiałów materiałów autentycznych i autorskich. Kursy trwają od października do czerwca, podzielone są na 2 semestry, każdy semestr to 45 lub 60 godzin lekcyjnych zajęć.

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania języka ogólnego a także specjalistycznego – prawniczego, medycznego, technicznego, biznesowego. Przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych Cambridge oraz Telc (Progres jest Centrum Egzaminowania Telc).

Język angielski jest najpopularniejszym językiem wśród naszych słuchaczy, ale prowadzimy kursy innych języków – pełna oferta tu.

Wybierz interesujący Cię kurs
Kursy języka angielskiego ogólnego:
Kursy języka angielskiego egzaminacyjne:
Kursy języka angielskiego specjalistyczne:
Nasza bieżąca oferta – skontaktuj się z nami

Maraton Językowy
Kursy wakacyjne – zapisz się dziś

Półkolonie Językowe

w Stacji Nowa Gdynia

Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego.

  • Pięciodniowe turnusy przez całe wakacje
  • Całodzienne wyżywienie
Zapraszamy do współpracy

Firmy

Zapraszamy do nauki języków obcych. Przeprowadzamy Audyty Językowe.