Język hiszpański poziom średniozaawansowany B1

Kurs dla osób, które ukończyły w Progresie kurs dla słabo zaawansowanych A2 lub zaliczyły test kwalifikacyjny na wymaganą ilość punktów. Materiał gramatyczny obejmuje: powtórzenie czasów teraźniejszych, przeszłych i przyszłych, utrwalenie form trybu łączącego, mowę zależną i niezależną, stronę bierną i czynną, słowotwórstwo, skróty. Słownictwo obejmuje podstawowe dziedziny życia, relacje międzyludzkie, ubranie i zakupy, jedzenie i przyrządzanie potraw, opis wyglądu i charakteru osoby, zainteresowania i upodobania, pieniądze, zdrowie i choroba, środowisko naturalne i jego ochrona, spekulacje dotyczące przyszłości, itd. Kurs rozwija umiejętność posługiwania się językiem we wszystkich sytuacjach życia codziennego, ale obejmuje również historię, geografię, kulturę, święta, zagadnienia polityczne oraz słownictwo Ameryki Łacińskiej.

W czasie semestru odbywają się testy gramatyczno-leksykalne oraz szereg kartkówek. W następnym roku można kontynuować naukę na poziomie zaawansowanym B1+

Podręcznik: Nuovo Gente 2

Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych
(podzielonych na 2 semestry po 60 godzin).

Progres to znacznie więcej niż szkoła języków obcych

Centrum Szkoleniowe Progres to Szkoła Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń, Centrum Wyjazdów Językowych oraz Szkoła Programowania.

Nasza bieżąca oferta – skontaktuj się z nami

Maraton Językowy
Kursy wakacyjne – zapisz się dziś

Półkolonie Językowe

w Stacji Nowa Gdynia

Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego.

  • Pięciodniowe turnusy przez całe wakacje
  • Całodzienne wyżywienie
Zapraszamy do współpracy

Firmy

Zapraszamy do nauki języków obcych. Przeprowadzamy Audyty Językowe.