Język niemiecki poziom zaawansowany  B2

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs Zertifikatsstufe B1+ (lub zaliczyły test kwalifikacyjny na wymaganą ilość punktów) i chcą w przyszłości kontynuować naukę na poziomie Mittelstufe. Kurs obejmuje pracę z podręcznikiem, przykładowymi testami egzaminacyjnymi na poziomie B2 oraz szeregiem materiałów dodatkowych. Celem kursu jest opanowanie wszystkich sprawności językowych tego poziomu. Kurs ten daje słuchaczowi możliwość podjęcia decyzji, czy chce zdawać egzamin na poziomie B2 w najbliższej sesji letniej, czy w trybie dwuletnim będzie chciał przygotować się do egzaminu na poziomie C1.

W czasie semestru odbywają się testy gramatyczno-leksykalne oraz szereg kartkówek. W następnym roku można kontynuować naukę na poziomie Mittelstufe I (B2+)

Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych
(podzielonych na 2 semestry po 60 godzin).

Progres to znacznie więcej niż szkoła języków obcych

Centrum Szkoleniowe Progres to Szkoła Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń, Centrum Wyjazdów Językowych oraz Szkoła Programowania.

Nasza bieżąca oferta – skontaktuj się z nami

Maraton Językowy
Kursy wakacyjne – zapisz się dziś

Półkolonie Językowe

w Stacji Nowa Gdynia

Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego.

  • Pięciodniowe turnusy przez całe wakacje
  • Całodzienne wyżywienie
Zapraszamy do współpracy

Firmy

Zapraszamy do nauki języków obcych. Przeprowadzamy Audyty Językowe.