Intensywne kursy wakacyjne języków obcych

Wakacyjne kursy w Łodzi - angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, duński, norweski i inne.

Kursy języka angielskiego w Łodzi
Maraton językowy

W okresie letnim zapraszamy do  nauki języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub innych w trybie kursów intensywnych (półmaraton językowy) lub bardzo intensywnych (maraton językowy). W ofercie kursów istnieje możliwość nauki języka obcego na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w lipcu, sierpniu i wrześniu, w godzinach porannych i popołudniowych, kilka razy w tygodniu. Posłuchaj głosu rozsądku – zapisz się na kurs wakacyjny do Progresu!

Dla kogo przeznaczone są kursy wakacyjne?

Intensywne wakacyjne kursy językowe przeznaczone są dla osób, które pragną w krótkim czasie:

  • powtórzyć materiał realizowany w ciągu roku nauki, uzupełnić braki, bądź nadrobić materiał aby zakwalifikować się od nowego semestru do grupy na wyższym poziomie;
  • w ciągu roku nie mają wystarczająco czasu by podszlifować swoje umiejętności językowe, czy też przez okres wakacji nie chcą tracić kontaktu z językiem;
  • pragną posiąść podstawy języka obcego w związku z planami wakacyjnymi bądź zarobkowymi.

Wakacyjne kursy językowe to najlepszy sposób na dalszy rozwój znajomości języka obcego oraz przełamanie barier w mówieniu!

O kursach

W trakcie wakacyjnych kursów językowych skupiamy się przede wszystkim na komunikacji. Nie korzystamy w ich trakcie z tradycyjnych podręczników, zajęcia przeprowadzane są według autorskich programów nauczania stworzonych przez naszych lektorów oraz zaaprobowanych przez metodyków szkoły. Wszystkie materiały zawarte są w cenie kursu! Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej.

Progres to znacznie więcej niż szkoła języków obcych

Centrum Szkoleniowe Progres to Szkoła Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń, Centrum Wyjazdów Językowych oraz Szkoła Programowania.

Nasza bieżąca oferta – skontaktuj się z nami

Maraton Językowy
Kursy wakacyjne – zapisz się dziś

Półkolonie Językowe

w Stacji Nowa Gdynia

Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego.

  • Pięciodniowe turnusy przez całe wakacje
  • Całodzienne wyżywienie
Zapraszamy do współpracy

Firmy

Zapraszamy do nauki języków obcych. Przeprowadzamy Audyty Językowe.