Intensywne kursy wakacyjne języków obcych

Wakacyjne kursy w Łodzi - angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, duński, norweski i inne.

Kursy języka angielskiego w Łodzi
Maraton językowy

W okresie letnim zapraszamy do  nauki języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub innych w trybie kursów intensywnych (półmaraton językowy) lub bardzo intensywnych (maraton językowy). W ofercie kursów istnieje możliwość nauki języka obcego na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w lipcu, sierpniu i wrześniu, w godzinach porannych i popołudniowych, kilka razy w tygodniu. Posłuchaj głosu rozsądku – zapisz się na kurs wakacyjny do Progresu!

Dla kogo przeznaczone są kursy wakacyjne?

Intensywne wakacyjne kursy językowe przeznaczone są dla osób, które pragną w krótkim czasie:

  • powtórzyć materiał realizowany w ciągu roku nauki, uzupełnić braki, bądź nadrobić materiał aby zakwalifikować się od nowego semestru do grupy na wyższym poziomie;
  • w ciągu roku nie mają wystarczająco czasu by podszlifować swoje umiejętności językowe, czy też przez okres wakacji nie chcą tracić kontaktu z językiem;
  • pragną posiąść podstawy języka obcego w związku z planami wakacyjnymi bądź zarobkowymi.

Wakacyjne kursy językowe to najlepszy sposób na dalszy rozwój znajomości języka obcego oraz przełamanie barier w mówieniu!

O kursach

W trakcie wakacyjnych kursów językowych skupiamy się przede wszystkim na komunikacji. Nie korzystamy w ich trakcie z tradycyjnych podręczników, zajęcia przeprowadzane są według autorskich programów nauczania stworzonych przez naszych lektorów oraz zaaprobowanych przez metodyków szkoły. Wszystkie materiały zawarte są w cenie kursu! Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej.

Progres to znacznie więcej niż szkoła języków obcych

Centrum Szkoleniowe Progres to Szkoła Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń, Centrum Wyjazdów Językowych oraz Szkoła Programowania.

Nasza bieżąca oferta

Zapisy na rok szkolny

2018/2019

NOWY EGZAMIN ÓŚMOKLASISTY

Zapraszamy na kurs przygotowujący do nowego egzaminu ósmoklasisty  obejmujący 100 godzin lekcyjnych

  • Kurs prowadzi licencjonowany egzaminator
  • Kurs prowadzony pod kątem nowego egzaminu

Przygotowanie do

Egzaminu Maturalnego

Przygotowanie do ustnej i pisemnej matury rozszerzonej z języka angielskiego w nowej formule