Jesteś tutaj: StartO szkoleZobacz grafik zajęć

Grafik zajęć - kursy roczne 2014/2015

Plan zajęć kursów językowych odbywajacych się w głównej siedzibie szkoły - ul. Pomorska 40, Łódź

Zapraszamy również na zajęcia w naszych filiach:

Poziom Termin Godz. Kod grupy Lektor
A1 BeginnersBRAK00:00Audyt językowy - Agnieszka Pawęza 14/3/2015Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr15:4001 - Uni III WiekGrabowska JolantaTrwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr16:45L05 (M16)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr16:45L015 (D36)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr16:45LN015 (D36)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr16:5004Kowalczyk KingaBrak wolnych miejsc
A1 BeginnersPn Sr17:00L019 (D54)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr18:3003Kowalczyk KingaZostały 2 wolne miejsca
A1 BeginnersPn Sr18:30L06 (M16)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr18:30L016 (D36)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Cz16:45L04 (M52)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Cz16:45L011 (M26)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Cz16:45LN04 (M52)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Cz18:30L012 (M26)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Pi16:45L03 (M52)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Pi16:45L09 (M26)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Pi18:30L010 (M26)Trwają zapisy
A1 BeginnersSo09:0002 so* NowaJankowska AgnieszkaTrwają zapisy
A1 BeginnersSo12:3006 so* NowaTrwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz16:45L07 (M16)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz16:45L017 (D36)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz17:00L020 (D54)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz18:30L08 (M16)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz18:30L018 (D36)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Sr Cz16:45L013 (M26)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Sr Cz17:00L02 (M36)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Sr Cz18:30L014 (M26)Trwają zapisy
A1 BeginnersZLOZONY17:00L01 (M60)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePi16:3018 ptPodlecka MartaTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr16:45L105 (M16)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr16:45L115 (D36)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr16:5012Grabowska JolantaTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr16:5013* NowaLisiewicz PrzemysławTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr17:00L119 (D54)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr18:3010Podlecka MartaTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr18:3011Grabowska JolantaTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr18:30L106 (M16)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr18:30L116 (D36)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Cz16:45L104 (M52)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Cz16:45L111 (M26)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Cz18:30L112 (M26)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Pi16:45L103 (M52)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Pi16:45L109 (M26)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Pi18:30L110 (M26)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateSo09:0010soPodlecka MartaZostało 1 wolne miejsce
A2 Pre-IntermediateSo09:0011soKawiorska Karolina Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateSo12:3016 so* NowaTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz16:45L107 (M16)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz16:45L117 (D36)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz17:00L120 (D54)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz18:3011 * (kontynuacja 01*) - I sem. A2Jarosz AnnaTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz18:30102Heblewska JustynaTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz18:30L108 (M16)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz18:30L118 (D36)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Sr Cz16:45L113 (M26)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Sr Cz17:00L102 (M36)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Sr Cz18:30L114 (M26)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateZLOZONY17:00L101 (M60)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr16:45L205 (M16)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr16:45L215 (D36)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr16:5026Kawiorska Karolina Zostały 2 wolne miejsca
B1 IntermediatePn Sr16:5020* NowaTrwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr17:00L219 (D54)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr18:30L206 (M16)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr18:30L216 (D36)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Cz16:45L204 (M52)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Cz16:45L211 (M26)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Cz18:30L212 (M26)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Pi16:45L203 (M52)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Pi16:45L209 (M26)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Pi18:30L210 (M26)Trwają zapisy
B1 IntermediateSo09:0024soFerlich MałgorzataTrwają zapisy
B1 IntermediateSo09:0026soSzydlecka JustynaTrwają zapisy
B1 IntermediateSo09:0025 so* NowaSmolarczyk SławomirTrwają zapisy
B1 IntermediateSo12:3021 so* NowaTrwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz16:45L207 (M16)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz16:45L217 (D36)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz16:5028Heblewska JustynaZostało 1 wolne miejsce
B1 IntermediateWt Cz17:00L220 (D54)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz18:3023Nastarowicz MartaTrwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz18:30L208 (M16)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz18:30L218 (D36)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Sr Cz16:45L213 (M26)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Sr Cz17:00L202 (M36)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Sr Cz18:30L214 (M26)Trwają zapisy
B1 IntermediateZLOZONY17:00L201 (M60)Trwają zapisy
B1+ Higher IntermediatePi16:3033 ptKwasik KarolinaTrwają zapisy
B1+ Higher IntermediatePn Sr16:5036Świnoga MarcinZostało 1 wolne miejsce
B1+ Higher IntermediatePn Sr18:3030Kwasik KarolinaTrwają zapisy
B1+ Higher IntermediateSo09:0034soKwasik KarolinaTrwają zapisy
B1+ Higher IntermediateWt Cz16:5032Stelmaszczyk - Witczak AnnaTrwają zapisy
B1+ Higher IntermediateWt Cz16:5033Nastarowicz MartaTrwają zapisy
B2 Upper IntermediatePi16:3095 ptStelmaszczyk - Witczak AnnaTrwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr16:45L905 (M16)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr16:45L915 (D36)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr16:5092Heblewska JustynaTrwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr17:00L919 (D54)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr18:3091Heblewska JustynaZostały 2 wolne miejsca
B2 Upper IntermediatePn Sr18:3099* Lisiewicz PrzemysławTrwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr18:30L906 (M16)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr18:30L916 (D36)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Cz16:45L904 (M52)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Cz16:45L911 (M26)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Cz18:30L912 (M26)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Pi16:45L903 (M52)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Pi16:45L909 (M26)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Pi18:30L910 (M26)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateSo09:0096soStelmaszczyk - Witczak AnnaTrwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz07:4591rHeblewska JustynaBrak wolnych miejsc
B2 Upper IntermediateWt Cz16:45L907 (M16)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz16:45L917 (D36)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz16:5093Świnoga MarcinTrwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz17:00L920 (D54)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz18:3094Stelmaszczyk - Witczak AnnaTrwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz18:30L908 (M16)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz18:30L918 (D36)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Sr Cz16:45L913 (M26)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Sr Cz17:00L902 (M36)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Sr Cz18:30L914 (M26)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateZLOZONY17:00L901 (M60)Trwają zapisy
B2+ English for BusinessSo10:00EFB- 62soŚwiderek AgnieszkaTrwają zapisy
B2+ ZaawansowanyPn Sr16:5061Majkowska JustynaTrwają zapisy
B2+ ZaawansowanyPn Sr18:3062Świnoga MarcinTrwają zapisy
B2+ ZaawansowanySo09:0064soJarosz AnnaTrwają zapisy
B2+ ZaawansowanyWt Cz07:4560rNastarowicz MartaTrwają zapisy
B2+ ZaawansowanyWt Cz18:3063Świnoga MarcinTrwają zapisy
C1 AdvancedPi16:3072ptHeblewska JustynaTrwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr16:45L705 (M16)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr16:45L715 (D36)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr17:00L719 (D54)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr18:3070Majkowska JustynaTrwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr18:30L706 (M16)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr18:30L716 (D36)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Cz16:45L704 (M52)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Cz16:45L711 (M26)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Cz18:30L712 (M26)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Pi16:45L703 (M52)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Pi16:45L709 (M26)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Pi18:30L710 (M26)Trwają zapisy
C1 AdvancedSo09:0072 soHeblewska JustynaTrwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz16:45L707 (M16)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz16:45L717 (D36)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz17:00L720 (D54)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz18:30L708 (M16)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz18:30L718 (D36)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Sr Cz16:45L713 (M26)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Sr Cz17:00L702 (M36)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Sr Cz18:30L714 (M26)Trwają zapisy
C1 AdvancedZLOZONY17:00L701 (M60)Trwają zapisy
C1+ Post AdvancedPn Sr16:5080Kwasik KarolinaTrwają zapisy
C2 ProficiencyWt Cz16:5081Jarosz AnnaTrwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy Lektor
A1 Grundstufe IPi16:30N01ptWidawska Anna Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr16:45LN05 (M16)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr17:00LN019 (D54)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr17:20N05* NowaSmulska IwonaTrwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr18:30LN06 (M16)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr18:30LN016 (D36)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Cz16:45LN011 (M26)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Cz18:30LN012 (M26)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi16:45LN03 (M52)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi16:45LN09 (M26)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi18:30LN010 (M26)Trwają zapisy
A1 Grundstufe ISo12:30N04soWidawska Anna Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz16:45LN07 (M16)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz16:45LN017 (D36)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz16:50N01Wideńska EwaTrwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz17:00LN020 (D54)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz18:30LN08 (M16)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz18:30LN018 (D36)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Sr Cz16:45LN013 (M26)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Sr Cz17:00LN02 (M36)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Sr Cz18:30LN014 (M26)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IZLOZONY17:00LN01 (M60)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIBRAK00:00N11*Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPi16:30N11 * (kontynuacja N02*) - I sem. A2Kozłowska MarzenaTrwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr15:10N13Mączyńska MagdaTrwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr16:45LN105 (M16)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr16:45LN115 (D36)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr17:00LN119 (D54)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr18:30LN106 (M16)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr18:30LN116 (D36)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr Cz16:45LN104 (M52)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr Cz16:45LN111 (M26)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr Cz18:30LN112 (M26)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr Pi16:45LN103 (M52)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IISo12:30N12soKozłowska MarzenaTrwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz07:00N12rLewandowska PaulinaTrwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz16:45LN107 (M16)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz16:45LN117 (D36)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz17:00LN120 (D54)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz18:30N10Kozłowska MarzenaTrwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz18:30LN108 (M16)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz18:30LN118 (D36)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Sr Cz16:45LN113 (M26)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Sr Cz17:00LN102 (M36)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Sr Cz18:30LN114 (M26)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr16:45LN205 (M16)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr16:45LN215 (D36)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr17:00LN219 (D54)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr18:30LN206 (M16)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr18:30LN216 (D36)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr Cz16:45LN204 (M52)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr Cz16:45LN211 (M26)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr Cz18:30LN212 (M26)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr Pi16:45LN203 (M52)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz16:45LN207 (M16)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz16:45LN217 (D36)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz17:00LN220 (D54)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz18:30N20Jacak KatarzynaTrwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz18:30LN208 (M16)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz18:30LN218 (D36)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Sr Cz16:45LN213 (M26)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Sr Cz17:00LN202 (M36)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Sr Cz18:30LN214 (M26)Trwają zapisy
B1+ ZertifikatsstufeWt Cz16:50N30Jacak KatarzynaTrwają zapisy
B2 BruckenkursBRAK00:00LN906 (M16)Trwają zapisy
B2 BruckenkursPn Sr16:45LN905 (M16)Trwają zapisy
B2 BruckenkursPn Sr16:50N90Mączyńska MagdaTrwają zapisy
B2 BruckenkursPn Sr Cz16:45LN904 (M52)Trwają zapisy
B2 BruckenkursPn Sr Pi16:45LN903 (M52)Trwają zapisy
B2 BruckenkursWt Sr Cz17:00LN902 (M36)Trwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy Lektor
A1 PoczątkującyWt Cz16:50H01* NowaKrasoń MałgorzataTrwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz18:30H10Kamiński JakubTrwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPi16:30H20 pt* NowaTrwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy Lektor
A1 PoczątkującyPi16:30W05 pt* NowaTrwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPi16:30W10 pt* NowaTrwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy Lektor
A1 PoczątkującyPi16:30F03 pt* Nowa Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz16:50F01Frydrychowska - Celmer SylwiaTrwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPi16:30F10 pt* NowaTrwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz08:00F22rNowakowski JacekTrwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy Lektor
A1 PoczątkującySo12:30Norweski 01Ryczko PiotrTrwają zapisy

Lektorzy w grupach mogą się zmienić. Ostatnia aktualizacja grafika: 2015-04-18 12:30:38

godlo telc cvcl addvencture
Do góry