Angielski na Malcie – łagodny śródziemnomorski klimat czyni wyspę atrakcyjnym miejscem do odwiedzenia przez cały rok. Piękne plaże, historia i tradycja – megalityczne świątynie, średniowieczne lochy i zamki, jaskinia Calypso – mityczne wyspy Maltańskie mają wiele do zaoferowania.

Szkoła językowa na Malcie

Założona w 2002 roku, Gateway School of English GSE stała się jedną z najlepszych szkół językowych na Malcie, stawiając na jakość zamiast ilości oraz łącząc doskonałość akademicką, najlepsze możliwe obiekty, udogodnienia i sprzęt z wyjątkowym naciskiem na zindywidualizowane podejście. Szkoła Rodzinne przedsiębiorstwo, należące do zarządzającej nim rodziny!

 

Szkoła GSE (numer licencji 241/MB 08), w pełni licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji i pozostająca w pełnej zgodności z regulacjami ELT Radę Nauczania Języka Angielskiego należącą do Ministerstwa (uznany organ władzy regulujący sektor nauczania języka angielskiego na Malcie), oraz Rezydencje Szkolne Gateway są własnością Netz Educational Services Ltd., firmy zarejestrowanej zgodnie z prawem Malty 27-go czerwca 2000 roku (numer rejestracyjny C26605).

Solidnie pozycjonowana szkoła prowadzona przez rodzinę, zapewniająca zindywidualizowane podejście do uczniów.

Wysoki standard nauczania oraz wysoki poziom skuteczności w nauczaniu angielskiego, dzięki znakomitej ekipie akademickiej złożonej z natywnych nauczycieli.

Zindywidualizowane podejście nauczycieli oraz kadry zarządzającej, a także regularne zajęcia konsultacyjne z Dyrektorem Nauczania

Zróżnicowany program zajęć pozalekcyjnych, obejmujący zajęcia oraz wycieczki organizowane wyłącznie dla uczniów przygotowane przez nas.

Doskonała lokalizacja – szkoła oraz przylegające rezydencje położone są w cichej i zamożnej dzielnicy St Julian’s, 3 minuty spacerem z sypialni do klasy, 12 minut spacerem do Zatoki St Julian’s.

Wspaniała mieszanka narodowości uczniów z całego świata, nie ma dominującej narodowości wśród uczniów – okazja do posługiwania się językiem 24 godziny na dobę

Kursy dla dorosłych na Malcie

Oferta kursów dla dorosłych jest bardzo bogata i obejmuje kursy języka ogólnego i biznesowego indywidualne, grupowe lub mieszane w trybie normalnym lub intensywnym, przygotowanie do zdania wybranego egzaminu czy kursy typowo konwersacyjne.

 

Zajęcia trwają od jednego tygodnia aż do nauczania w trybie akademickim (semestralnym). Opcja zakwaterowania – do wyboru – w szkolnej rezydencji, u rodzin goszczących, w hotelu lub w apartamencie z własnym wyżywieniem.

Kursy dla młodzieży na Malcie

Gateway School of English oferuje całoroczne programy dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat – zarówno programy grupowe oraz programy dla studentów indywidualnych, którzy nie chcą podróżować z grupą.

 

Oferujemy – do wyboru zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (znajdującej się zaledwie 50 metrów od plaży i tylko 100 metrów od parku wodnego Splash& Fun na Malcie, z łazienką i pełnym wyżywieniem), lub zakwaterowanie u rodziny goszczącej w odległości spaceru od szkoły.

Kursy 50+ na Malcie

Kurs 50+ to idealny oferta dla osób powyżej pięćdziesiątki, które chcą poprawić swój angielski, a jednocześnie spędzić przyjemny wypoczynek na Malcie. Kurs jest głównie nastawiony na konwersacje i praktyczne używanie języka angielskiego a słownictwo i konwersacje są organicznie powiązane z historią i kulturą społeczeństwa śródziemnomorskiego.

 

Życie na Malcie, prowadzone w anglojęzycznej atmosferze, zwiększa wykorzystanie angielskiego przez cały pobyt, czy to w sklepach, bankach, restauracjach, teatrach, kinach, muzeach i hotelach.

Kursy dla dzieci i rodzin na Malcie

Gateway School of English posiada ofertę nauki rodzinnej, która pozwala rodzicom zabrać ze sobą ich dzieci (w wieku 4 do 12 lat), aby mogły uczyć się języka angielskiego wraz z rodzicami.

 

Oferujemy zakwaterowanie ze śniadaniem w B & B wraz z zapleczem kuchennym w naszej rezydencji szkolnej (położonej tuż obok szkoły) dla dzieci poniżej 13 roku życia, jeśli towarzyszą im rodzice. Rodzice płacą standardową stawkę czesnego dla dorosłych i zakwaterowania, dzieci płacą stawki za naukę i zakwaterowanie dla młodych uczących się. Rodzice mogą również skorzystać z zakwaterowania bez pobierania lekcji.

Kursy grupowe na Malcie

Gateway School of English oferuje całoroczne programy grupowe dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Oferujemy – do wyboru zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (znajdującej się zaledwie 50 metrów od plaży i tylko 100 metrów od parku wodnego Splash& Fun na Malcie, z łazienką i pełnym wyżywieniem) lub zakwaterowanie u rodziny goszczącej w odległości spaceru od szkoły.

 

GSE oferuje także pełen program zajęć pozalekcyjnych, dzięki czemu uczniowie szkół średnich mogą w pełni wykorzystać swój wolny czas na Malcie. Oferujemy zajęcia rekreacyjne czy kulturalne, takie jak wizyty w historycznych miejscach, zajęcia na plaży.

Szkoła językowa na Malcie

Szkoła oraz przylegające do niej rezydencje są usytułowane w malowniczej zamożnej dzielnicy, charakteryzującej się spokojnym i zrelaksowanym klimatem.

 

Rezydencje GSE znajdujące się tuż obok szkoły (zaledwie 3-minutowy spacer z sypialni do klasy) są dostępne dla osób powyżej 18-go roku życia oraz rodziców podróżujących z dziećmi. Jesteśmy w odległości jedynie 12-minutowego spaceru od tętniącej życiem Spinola Bay (która jest również najbliższą plażą), St Julian’s oraz Paceville.

 

Mamy również blisko do sieci transportu publicznego. Dotarcie autobusem do Spinola Bay w St Julian’s, przez które przejeżdża większość tras autobusowych, zajmuje jedynie 3 minuty.

 

GSE jest obsługiwana przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje dobro/wsparcie ucznia przez cały okres pobytu.

Dlaczego Malta?

Angielski jest jednym z dwóch języków oficjalnych na Malcie – to w połączeniu z doskonałą kadrą nauczycielską daje możliwość obcowania z żywym językiem przez cały czas, także poza nauką w szkole.

 

Przyjazny, śródziemnomorski klimat z łatwością zmieniają naukę w wakacyjną przygodę a Maltę w idealne miejsce na przyswajanie i praktykowanie języka angielskiego.

Angielski na Malcie

Połączenie nauki i wypoczynku, które przyciąga ludzi z całego świata – piaszczyste plaże, przyjazna atmosfera i nowe przyjaźnie.

Idealny klimat – słońce świeci tu przez cały rok, a najdalsze miejsce oddalone od plaży leży w odległości nie większej niż 20 minut jazdy samochodem.

Możliwość używania języka w sytuacjach codziennych (Angielski jest językiem urzędowym) oraz wysoce wykwalifikowana kadra lektorów.

Niezwykłe połączenie anglosaskich tradycji ze śródziemnomorską gościnnością, południowym temperamentem oraz świetną kuchnią.

Niskie ceny za wysoką jakość – walutą obowiązującą jest Euro ale wszystko jest tu znacznie tańsze niż w całej Europie.

Tysiące lat historii, którą widzisz na każdym kroku – megalityczne świątynie, katedry, zamki i fortece, ślady Fenicjan, Rzymian czy Arabów.