side-area-logo
Kursy językowe dla Firm

To połączenie nauki języka angielskiego (lub innego dowolnego) ogólnego i zawodowego już od poziomu początkującego – od spotkań zawodowych do kontaktów prywatnych podczas przerwy w pracy, od prezentacji, komunikacji podczas wyjazdu służbowego po nieformalne spotkania w gronie współpracowników czy znajomych. Przeprowadzamy Audyty Językowe. Zachęcamy Państwa do kontaktu!

Kursy językowe w wakacje

Zapraszamy na maraton lub półmaraton językowyIntensywne Kursy Językowe w wakacje! Oferujemy bardzo duży wybór języków i poziomów zaawansowania, zróżnicowaną intensywność kursów. Nacisk położony jest na komunikacji. Wszystkie materiały zawarte są w cenie kursu. Wakacyjne kursy językowe to najlepszy sposób na dalszy rozwój znajomości języka obcego oraz przełamanie barier w mówieniu!

Półkolonie językowo-sportowe

Świetny cykl zajęć językowo-sportowych dla dzieci w wieku 6-12 lat organizowany przez Progres w Stacji Nowa Gdynia. Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego. Dzięki naszym półkoloniom dzieci mogą spędzić czas bardzo aktywnie, twórczo, pożytecznie, a przede wszystkim bezpiecznie.