Jak zapisać się na kurs

Zapisy na kursy zaczynamy od rozpoznania potrzeb słuchacza, oraz przeprowadzenia testu i/lub rozmowy kwalifikacyjnej, które pozwalają bardzo precyzyjnie ustalić stopień zaawansowania językowego. Proces kwalifikacji jest całkowicie bezpłatny, na test nie trzeba się umawiać.

Rok szkolny zaczyna się w październiku i składa się z dwóch semestrów – zimowego i letniego. Zapisy na kursy rozpoczynają się 1 września i trwają do momentu wyczerpania wolnych miejsc w grupach.  Po ustaleniu poziomu i wybraniu terminów zajęć podpisujemy umowę o świadczeniu usług edukacyjnych i ustalamy system wpłat (istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty). Warunkiem zapisu jest wniesienie opłaty za kurs (zgodnie z obowiązującym cennikiem kursów). Zapisy do grup prowadzone są przez cały rok. Zapisów można dokonywać w godzinach pracy sekretariatu. Gwarantujemy uśmiech i profesjonalną, miłą obsługę.

Słuchacze, którzy kontynuują naukę i otrzymali certyfikat promujący na poziom wyższy mogą dokonywać zapisów online.

Skontaktuj się z nami
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie - napisz do nas
*
*
*
*

Maraton Językowy
Kursy wakacyjne – zapisz się dziś

Półkolonie Językowe

w Stacji Nowa Gdynia

Półkolonie językowe to mnóstwo śmiechu, radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych oraz nauki języka obcego.

  • Pięciodniowe turnusy przez całe wakacje
  • Całodzienne wyżywienie
Zapraszamy do współpracy

Firmy

Zapraszamy do nauki języków obcych. Przeprowadzamy Audyty Językowe.