Kursy dla uczniów szkół średnich

Kursy języka angielskiego dla uczniów szkół średnich są skierowane do młodzieży w wieku 14-19 lat. Oferujemy różne poziomy zaawansowania, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dla siebie.

Poziomy kursów:

ANG A2

ANG B1

ANG B1+

ANG B2 – FCE (First Certificate of English)

ANG B2+

ANG C1 – CAE (Advanced Certificate of English)

ANG C1+

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w jednym z dwóch dostępnych terminów:

Poniedziałek + Środa

Wtorek + Czwartek

Godziny zajęć: 15.30 – 17.00 *

Sobota 9:30-12:30

Istnieje możliwość dostosowania godziny rozpoczęcia zajęć, aby lepiej pasowała do planu lekcji danej grupy szkolnej.

Start kursu: 30.09.2023

Wielkość grupy: 6-10 osób, co zapewnia efektywną naukę i indywidualne podejście do uczestników.

Ceny kursów:

333 PLN/miesiąc x 9 rat (łącznie 120 godzin lekcyjnych)*

1499 PLN/semestr x 2 semestry (łącznie 120 godzin lekcyjnych)*

*Cena z uwzględnieniem maksymalnej zniżki 20% dla posiadaczy karty Łodzianina lub innych dostępnych rabatów.

Przy opłacie za oba semestry z góry, podręcznik “New Horizon” jest wliczony w cenę kursu.

Zapraszamy do zapisów i nauki języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania w przyjaznej atmosferze nauki!

Grafik zajęć

Nie ma języka lub poziomu, który Cię interesuje?

Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się o możliwość przeprowadzenia kursu w trybie indywidualnym.