Progres – zaufaj naszemu doświadczeniu!

PROGRES jest renomowaną Szkołą Języków Obcych, posiadającą wieloletnią tradycję w nauczaniu. Naszą pasją jest nauczanie języków obcych, którą od ponad 25 lat dzielimy się z naszymi słuchaczami.

PROGRES jest renomowaną Szkołą Języków Obcych, posiadającą wieloletnią tradycję w nauczaniu. Naszą pasją jest nauczanie języków obcych, którą od ponad 20 lat dzielimy się z naszymi słuchaczami. Posiadamy Akredytację Kuratora Oświaty na prowadzone w szkole kursy. Progres jest wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.10/00030/2009.

Nasi Słuchacze to osoby silnie zmotywowane i świadome, że w dzisiejszych czasach znajomość języka nie jest jedynie dodatkową umiejętnością, lecz jest podstawą funkcjonowania w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Posiadamy także bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla firm. Fundamentem sukcesu Progresu jest wysoko wykwalifikowana i przeszkolona kadra, przyjazna Słuchaczom atmosfera zajęć, duże wymagania stawiane Słuchaczom, a także wysoka i nieustannie monitorowana jakość nauczania oraz dbałość o efektywność nauczania. Nauka języka w Progresie sprowadza się w praktyce do połączenia komunikatywności (język ma służyć porozumiewaniu się) z pewnego rodzaju formalizmem językowym, czyli dbałością o struktury (mówmy poprawnie!).